İstanbul’un toz pembesi: Froses Floral Cafe

Günlük hayatın koşturmacası içinde bir derin nefes alıp, sakinleyebilmek hayati önem taşıyor. Tüm sorumluklardan, yorgunluklardan bir an için bile olsa kaçabilmek, sıcak bir kahve eşliğinde sevdiklerimizle dertleşip, sohbetler edebilmek hepimize çok iyi geliyor. Bunun için birbiri ardına açılan mekanlardan sevdiklerimiz seçiyor ve keyifli ortamlarda, keyifli zamanlar geçirmek istiyoruz.

Büyük şehirlerde ve özellikle İstanbul’da öyle farklı öyle özgün konseptlerde mekanlar açılıyor ki, bazen hızına yetişemiyoruz.  Froses Floral Cafe dört bir yanı pespembe güllerle ve çiçeklerle kaplı, içinizi açan, masallar diyarına yolculuk yaptıran, lezzetli menüsüyle yüzünüzü güldüren bir mekan. Detaylar için yazıya buyurun.

Instagram sayfalarınıza “like” yağdıracak fotoğrafların aranan mekanı

Sosyal medyanın bunca yaygınlaşması ile her durumumuzu, her duygumuzu bu mecralarda paylaşır olduk. En çok da güzel yerlerde çekildiğimiz ve çektiğimiz fotoğrafları paylaşmayı sevdik. Yeri geldi bir kafede kahve fotoğrafı paylaştık, yeri geldi salıncaklı köşesinde fotoğrafımızı çektirdik.

Froses Floral Cafe’nin sahipleri de bu ilgiyi fark etmiş olacak ki tam da bu amaca uygun olacak bir mekan tasarlamışlar. Pespembe güllerle kaplı duvarları, pembe koltukları, beyaz kapıları, şirin tabakları ve tatlı sunumları ile fotoğraf makinenizi elinizden düşürmeyeceğiniz bu mekanda, çok güzel anlar yakalayıp, çok şirin anılar biriktirebilirsiniz. Küçük, sevimli ve sıcak bir atmosfere sahip bu işletme, kalplerinize de baş köşeden yerleşecek.

Özel günlerinizin ‘imdat butonu’ harika çiçek aranjmanları

Floral kafe olur da çiçek satışı olmaz mı? Bu kadar güzel tasarlanmış bir mekanda elbette ki şık ve göz alıcı çiçek aranjmanları da olmazsa olmazdı. VIP çiçek servisi olarak tanımlayabileceğiniz bir hizmet anlayışı olan mekan, özel günlerinde güzel jestler yapmak isteyenler için birebir. Çok şık kutularda, en güzel çiçeklerin kombinasyonunu sunan mekan, adeta şirinlikte sınır tanımıyor.

 

Pazartesi günü kafe bölümü kapalı olan işletme, diğer günler 09:00-19:00 arası çalışıyor.

  • Froses Floral Cafe İletişim:
  • Adres: Bebek Arnavutköy Caddesi, No:26/A, Beşiktaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.