İSTANBUL HAKKINDA

İstanbul hakkında; adından da anlaşılacağı gibi kısaca İstanbul’u anlatır. 16 milyon insanın yaşadığı, kendine has yaşam kuralları ve tarzı olan bu şehrin renkleri, felsefesi, içinde barındırdığı zenginlikleri anlatmakla bitmez.

İstanbul hakkında, Türkiye’nin kalbi İstanbul’u en doğru şekilde ve kendi üslubunca anlatabilmeyi kendine misyon edinmiş bir dijital medyadır.

Ayrıca;

Tarafsız, yapıcı ve çözüm odaklı yayın ilkesinden ödün vermeden;  İstanbul’da yapılan yatırımları, devam eden ve yapılması planlanan projeleri, politik, ekonomik ve iş dünyasındaki gelişmeleri en yalın haliyle takipçilerine aktarmayı da sorumlulukları arasında görür.

Bu ülkenin kalbidir İstanbul!

İstanbul hakkında takipçileri aynı zamanda; sağlıktan, teknolojiye, kişisel gelişimden gastronomiye kadar geniş yelpazede, keyifle okuyacakları güncel konuları bulabilecekleri gibi kendine hayran bırakan bu şehrin her köşesini de yeniden keşfedebilecekler.

İstanbul hakkında yayın mecraları günlük konulardan çok, İstanbullular üzerinde (olumlu ya da olumsuz) etkisi, uzun vadeli olan konularla ilgilenir ve özgün içerikler üretir.

Yani konumuz İstanbul.

Tüm zorluklarına rağmen bağımlılık yaratan bu şehri yaşamak büyük bir keyif, anlatmaksa büyük bir sorumluluk bizim için.

Aranızda olmaktan mutluluk duyuyor, keyifli okumalar diliyoruz.

 

                                                                   https://istanbulhakkinda.net/

YouTube
Instagram