Çocuk Gelişim ve Eğlence Merkezi Mom’s & Tot’s

Çocuklarınızı mutlu edecek tüm ayrıntıları düşünerek tasarlanmış bir Çocuk Gelişim ve Eğlence Merkezi olan Mom’s & Tot’s, dünyasında eğlenerek öğretme metodunu uyguluyor.

Anadolu Yakası’nda çocuklu aileleri mutlu edecek bir ayrıntı arayan Serena Hazak, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık mezunu bir anne. Üniversiteden sonra bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra New York’ta Halkla İlişkiler eğitimi alıp, Türkiye’ye geri döndü. Sektöre girmekten vazgeçip 2012 yılında Mutfak Sanatları Akademisinde Pasta ve Ekmekçilik Eğitimi alarak, farklı bir alana ilgi duymaya başladı.

2019 yılında, özel anların merkezi olmak üzere yola çıkan Serena, çocuklarınızı hayalleri ile buluşturmak için kolları sıvadı. Sağlıklı mutfak lezzetleriyle ve sürpriz eğlenceleriyle çocuklu ailelere keyifli anlar yaşatmak olan Mom’s & Tot’s, çocuklara hayalini fısıldamanın yeterli olduğunu söylüyor. Her katı farklı sürprizlerle dolu olan Mom’s & Tot’s en özel anlarınızı hafızalara kareliyor.

Çocuklarınızı mutlu edecek tüm ayrıntıları düşünerek tasarlanmış bir Çocuk Gelişim ve Eğlence Merkezi olan Mom’s & Tot’s, dünyasında eğlenerek öğretme metodunu uyguluyor.

 

Konusunda uzman eğitmenleri ile çocukların ifade potansiyeli, sosyalleşme ve iletişim becerilerini kuvvetlendirmek için tasarlanan Moms&Tots; anne-çocuk yogası ve farklı atöyeler ile her çocuğun ilgi alanına seslenebilecek özel programlar sunuyor. Çocukların öğrenirken eğlenmelerini sağlayan ve dünya üzerinde son dönemlerde kendini gösteren bir kavram olan “edutainment” üzerine kurulu sistemi ile eğitim ve eğlenceyi dengeli bir biçimde birleştiriyor.

 

Cemil Topuzlu Cad. No: 85/A Caddebostan

Telefon: 0 216 360 3099

0 542 358 0310

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.