İptal ve İade

 1. Siparişimden/Üründen vazgeçmek istiyorum, nasıl iptal edebilirim?

  Sipariş ettiğiniz ürünü elinize geçmeden iptal etmek istiyorsanız bir talep oluşturarak departmanlar seçeneğinden “İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum” seçeneğini seçerek tarafımıza bildirebilirsiniz.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Siparişiniz elinize ulaşmış ve iptal etmek istiyorsanız:
  Anlaşmalı KARGO ile tekrar ürünü Marmara mah. Yurt Sok. Eston Reşitpaşa Evleri 3. kısım B12 Kat. 8 D. 36 Yakuplu Beylikdüzü/ İstanbul  adresine gönderiniz. Promosyonlu ürünler alındığında, ürünle birlikte mutlaka promosyonu da gönderilmelidir. Ürün mutlak suretle orijinal ambalajı ile birlikte iade edilebilir. Aksi taktirde iptal işleminiz yapılmayacaktır.

   Siparişiniz elinize ulaştı ve kısmi iade yapmak istiyorsanız:
  İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı KARGO ile Marmara mah. Yurt Sok. Eston Reşitpaşa Evleri 3. kısım B12 Kat. 8 D. 36 Yakuplu Beylikdüzü/ İstanbul adresine gönderiniz.

  İade bilgisini mutlaka “İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum” departmanını seçerek tarafımıza talep olarak göndermeniz gerekmektedir. Kısmi iadelerde kargo ücreti iade edilmeyeceği unutulmamalıdır.

  Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ olan 119 TL altında kaldığında; iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir. 

  İptal ettiğim siparişin ücretini nasıl alırım?
  İade işlemi tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız iadeniz 2 (iki) iş günü içerisinde bankanıza bildirilir. Kredi kartı iadelerinde iadeler bankanız kurallarına göre iade edilir. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız bankanız bu işlemi her ay taksitler oranında yapabilir.

  Diğer ödeme kanallarını kullanmış iseniz İptal işleminden 2 (iki) iş günü sonrasında hesabınıza iade edilir. 

  Ürünü Nasıl Değiştiririm?
  Ürününüzü sebep belirtmeksizin on gün içerisinde herhangi bir kargo ücreti ödemeden değiştirebilirsiniz. Gönderimler mutlaka anlaşmalı SÜRAT KARGO ile yapılmalıdır. Aksi durumda kargo ücretini ödemez.

  Değişim yapmak istediğiniz ürün ve değişimini yapmak istediğiniz ürünü bir talep oluşturarak tarafımıza bildiriniz. Değişim için Marmara mah. Yurt Sok. Eston Reşitpaşa Evleri 3. kısım B12 Kat. 8 D. 36 Yakuplu Beylikdüzü/ İstanbul adresini kullanınız. 

  Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?
  Aldığınız ürün arızalı çıkması durumunda “Kusurlu Ürün Geldi” departmanını seçerek tarafımız bir talep gönderiniz. Bazı markalar arıza prosüdürü için direk teknik servislerine gönderimi kabul etmektedirler. Müşteri temsilcimiz size yol gösterecektir.