YENİ AÇIK HAVA MEKANLARIMIZ: BALKONLAR

Dünyayı kasıp kavuran Korona Virüsünün ülkemizde de yayılması nedeniyle sosyal mesafe koymak zorunlu hale geldi. Bu süreçte uzmanları dinlemeli ve gerekmedikçe evden dışarı çıkmamalıyız. Ama sürekli kapalı ev ortamında durmak da bizi iyice depresyona sokabilir.

 

 

Bizim önerimiz balkonlarımızı değerlendirmek. Ayrıca hazır evde duruyorken balkonunuzda, ufak tefek dokunuşlarla çok daha keyifli  zaman geçirme alanı yaratabilirsiniz.

 

 İster büyük, ister küçük fark etmez, evde bulunan balkonun her türlüsü şu dönemde makbuldür.  İşte bizim balkon önerilerimiz  

 

 

Kış bahçesi

“Havalar daha ısınmadı balkonda üşürüz” diyor olabilirsiniz ama çaresi var. Küçük ya da büyük metrekarelik alanda dilediğiniz gibi bir kış bahçesi kurgulayabilirsiniz.

 

 

 

Yemeklerini açık havada yemeği sevenler

Yemek yiyebileceğiniz bir balkon istiyorsanız, ihtiyacınıza uygun bir masa ve sandalyeleri alanınıza göre seçmelisiniz.

 

 

Keyif saatleri

Eğer balkonunuzu 5 çayı için veya kahve molası için kullanmak isteyenlerdenseniz, biraz konforlu bir alan yaratmak iyi olacaktır. Rahat ve işlevsel bir alan için oturma grubu ve sehpa kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Her şey çocuklar için

Çocukların oksijen alması için şimdilik tek alternatif balkonlarımız ise neden onların zevk alacağı bir hale getirmeyelim?

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.