Künye

İmtiyaz Sahibi:

Bilgen Öniz 

Grafik Tasarım

BO Medya Ajans

Bilişim Danışmanı:

İnnova Teknoloji

Hukuk Danışmanı: 

Osman Gürcan Çelikkol

 

Yerel Süreli Yayın

İSTANBUL HAKKINDA ile yapılabilecek her türlü reklam ve markaya özel içerik çalışmaları için

 info@bilgenoniz.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM:   info@bilgenoniz.com

Yazışma Adresi: Marmara Mah. Eston Reşitpaşa 2. Kısım A 1 blok D.39 Beylikdüzü/ İstanbul

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Hiçbir bildirim yapmadan, sitede herhangi bir zaman değişikliğe gidilebilir. Sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Hakkımızda

İstanbul hakkında; adından da anlaşılacağı gibi kısaca İstanbul’u anlatır. 16 milyon insanın yaşadığı, kendine has yaşam kuralları ve tarzı olan bu şehrin renkleri, felsefesi, içinde barındırdığı zenginlikleri anlatmakla bitmez.

İstanbul hakkında, Türkiye’nin kalbi İstanbul’u en doğru şekilde ve kendi üslubunca anlatabilmeyi kendine misyon edinmiş bir dijital medyadır.

Ayrıca;

Tarafsız, yapıcı ve çözüm odaklı yayın ilkesinden ödün vermeden;  İstanbul’da yapılan yatırımları, devam eden ve yapılması planlanan projeleri, politik, ekonomik ve iş dünyasındaki gelişmeleri en yalın haliyle takipçilerine aktarmayı da sorumlulukları arasında görür.

Bu ülkenin kalbidir İstanbul!

İstanbul hakkında takipçileri aynı zamanda; sağlıktan, teknolojiye, kişisel gelişimden gastronomiye kadar geniş yelpazede, keyifle okuyacakları güncel konuları bulabilecekleri gibi kendine hayran bırakan bu şehrin her köşesini de yeniden keşfedebilecekler.

İstanbul hakkında yayın mecraları günlük konulardan çok, İstanbullular üzerinde (olumlu ya da olumsuz) etkisi, uzun vadeli olan konularla ilgilenir ve özgün içerikler üretir.

Yani konumuz İstanbul.

Tüm zorluklarına rağmen bağımlılık yaratan bu şehri yaşamak büyük bir keyif, anlatmaksa büyük bir sorumluluk bizim için.

Aranızda olmaktan mutluluk duyuyor, keyifli okumalar diliyoruz.

YouTube
Instagram