BÜYÜLEYİCİ İLLÜZYONLARIN DÜNYASINI KEŞFEDİN!

İllüzyon Müzesi İstanbul, bambaşka bir deneyim ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor

Dünya’da büyük ilgi gören ve açıldığı her yerde şehrin öncü markalarından biri haline gelen Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, İstiklal Caddesi Narmanlı Han’da temmuz ayında kapılarını açtı. 2015 yılında Zagreb’de ilk müzenin açılmasının ardından 4 yıl içinde Berlin, New York, Atina gibi 15 farklı dünya şehrinde müze deneyiminden fazlasını sunmaya devam eden Museum of Illusions – İllüzyon Müzesi, 16. lokasyonu İstanbul’u etkileyici illüzyonlarla buluşturmaya hazır.

İllüzyon Müzesi İstanbul kolay ulaşımı ile her yaştan ziyaretçiye hiç yaşamadıkları bambaşka bir müze deneyimi yaşatıyor. Sessiz müzelerin aksine Museum of Illusions İstanbul – İllüzyon Müzesi İstanbul’da koşabilir, bağırabilir, dilediğinizce eğlenebilir ve her anınızı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Vortex Tünelinin yarattığı illüzyona kendinizi bırakmak için cesaretinizi topladığınızda, kendinizi bir anda dönen bir silindirin içerisinde bulacaksınız. Adım atabilmek için uğraşırken aklınızı kaybedeceğinizi düşüneceksiniz – üstelik bunu yaparken düz ve sabit bir platformun üzerinde olacaksınız! Dilerseniz Tepetaklak Odada inanılmaz bir şekilde ters dönebilir, Sonsuzluk odasında kendinizi sonsuzluğun kollarına bırakabilir, yerçekimi ve boyut kurallarına meydan okuyabilir ve kamera karşısında AKLA GELEBİLECEK HER POZU verebilirsiniz!

İllüzyon Müzesi İstanbul, bambaşka bir deneyim ve unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.

 

Narmanlı Han İstiklal Cd. No:180 34421, Beyoğlu / İstanbul

T. (0212) 244 06 64

info@museumofillusions.com.tr

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi’den Pazar’a

haftanın her günü:

10.00 – 22.00

 

BİLET FİYATLARI

Yetişkin: 49 TL

Çocuk (5 – 18 yaş): 35 TL

0-4 yaş: ücretsiz

Öğrenci: 35 TL

65 yaş ve üstü: 35 TL

Aile Paketi: 130 TL*

*2 yetişkin – 2 çocuk veya

1 yetişkin – 3 çocuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.